بنر تسلیت برادر

شناسه مطلب : 325806
ابعاد :90 در 200 سانتی متر
رزولیشن :72 پیکسل
رنگ : مشکی
فرمت فایل : PSD
حجم فایل :60 مگابایت
تاریخ انتشار : 1400/06/23
معصومه نودهی
طراح : معصومه نودهی

طرح بنر ترحیم برادر

اعلامیه ترحیم یا آگهی فوت در واقع یک دعوتنامه عمومی است از جانب صاحبان عزا و مجلس ختم و اقوام نزدیک متوفی برای دعوت از دوستان و آشنایان برای شرکت در مراسم عزاداری و ختم است، همچنین نام دیگر اعلامیه ترحیم را از طرفی می‌توان آگهی فوت گذاشت زیرا برای با خبر کردن دیگران از فوت شدن متوفی است، اعلامیه ترحیم ممکن است توسط یکی از عزاداران به‌ شکل یک اعلامیه مستقل منتشر شود یا در یک روزنامه یا نشریه چاپ شود تا دیگران از این خبر آگاه شوند. با تمام این تفاسیر اگر بخواهیم اعلامیه را در یک جمله خلاصه کنیم به این صورت می‌شود “اصلی‌ترین کاربرد این اعلامیه برای اطلاع‌رسانی از مرگ و زمان و مکان اجرای مراسم عزاداری می‌باشد” که بهترین و کوتاه‌ترین تعریف از اعلامیه فوت است. در ایران، گاهی چاپ آگهی ترحیم دست‌مایه اغراض سیاسی شده‌است. همچنین، یک تحقیق مستقل فرهنگی نشان می‌دهد که در آگهی‌های ترحیم در ایران، نام بستگان مؤنث متوفی به‌عنوان صاحب عزا درج نمی‌شود. جمع‌آوری مجموعه آگهی‌های فوت نیز سرگرمی برخی به‌شمار می‌رود.

طرح بنر تسلیت فوت برادر، توسط تیم حرفه ای پارس گرافیک جهت استفاده کاربران سایت طراحی و به صورت لایه باز در دسترس کاربران قرار گرفته است.

 

عناصر استفاده شده در بنر تسلیت فوت برادر

طرح بنر آگهی ترحیم شامل: تایپوگرافی برادرم، شمع، کادر تذهیب، حاشیه مذهبی، پر، کبوتر و متن همدردی فوت برادر با صاحب عزا می باشد که توسط تیم پارس گرافیک طراحی شده است. به دلیل استفاده از عناصر و المان های با کیفیت در طرح بنر تسلیت، می توانید علاوه بر چاپ بنر (به صورت افقی)، در استوری اینستاگرام یا دیگر پلت فرم های فضای مجازی جهت عرض تسلیت یا همدردی با صاحبان عزا استفاده نمایید. ضمنا به دلیل لایه باز بود طرح اطلاعیه ترحیم می توانید با استفاده از نرم افزار فتوشاپ تغییرات دلخواه خود را اعمال کنید.

طرح آگهی ترحیم، بنر آگهی ترحیم، اعلامیه ترحیم مادر، اطلاعیه ترحیم،تایپوگرافی برادرم، شمع، کادر تذهیب، حاشیه مذهبی، پر، کبوتر و متن همدردی فوت برادر با صاحب عزا، بنر تسلیت، بنر لایه باز ترحیم برادر

 

مشخصات فنی بنر اعلامیه فوت برادر

ابعاد:                                90 در 200 سانتی متر

رزولیشن:                          72 پیکسل

پسوند:                             PSD

رنگ:                                مشکی

سایز:                               60 مگابایت

نسخه فتوشاپ مورد نیاز: نسخه Photoshop CS5 و بالاتر(2010 و بالاتر)

 

نکات طرح بنر لایه باز آگهی ترحیم برادر
  • هم نشینی مناسب رنگ آبی و خاکستری با طرح بنر تسلیت
  • طراحی تایپوگرافی برادرم با رنگ نقره ای
  • استفاده مناسب از نقوش مذهبی، کادر تذهیب و شمع در طرح بنر اعلامیه ترحیم برادر
  • استفاده از متن تسلیت و همدردی با صاحبان عزا در طرح بنر آگهی ترحیم برادر

 

جهت ارسال نظر جدید پس از ورود به سایت فرم نظر برای شما نشان داده خواهد شد ایجاد نظر جدید
اولين نفری باشيد که در مورد اين محصول نظر ميدهيد
ایجاد نظر جدید


برای معرفی چاپخانه خود در اینجا با ما تماس بگیرید.

تلفن: 05832241325