طرح کارت ویزیت گچ کاری و بنایی

درباره شغل گچ کاری و بناییگچ بری و گچ کاری هنر بریدن، کندن و کاوییدن روی گچ است که در معماری ایران جایگاه ارزشمندی دارد. انواع گچ کاری ساختمان را می توان در نقاط مختلف فضای داخلی به کار گرفت. گچ کاری سقف و گچ بری دور لوستر، گچ بری نور مخفی سقف کاذب، گچ کاری تزئینی دور شومینه ،گچ بری ستونها ،گچ بری گلویی، گچ بری های نما رومی، گچ بری آرک اپن برخی از رایج ترین گچ کاری ها در دکوراسیون منازل است. ویژگی اصلی گچ برای دکوراسیون داخلی، شکل پذیری، قدرت چسبندگی و رنگ پذیری آن است.

بنایی در واقع یک هنر است که از شاخه های مختلفی مانند گچ کاری، سیمان کاری، کاشی کاری، دیوار چینی، سنگ کاری و… تشکیل شده است که هر کدام از آن ها نیازمند مهارت های خاص و ویژه خود هستند. این شغل بسیار پرزحمت و خطرناک است و به نسبت کار و فعالیتی که دارید، مبلغ خوبی نیز دریافت می کنید. البته اگر توانایی اجرای چندین هنر را با هم داشته باشید درآمد شما به حد قابل قبولی خواهد رسید. سر و کله زدن با خاک، سیمان، آجر و… ضمن ایجاد محیطی کثیف می تواند بیسار خطرناک نیز باشد، به همین دلیل توصیه می شود که در حین کار همواره از نکات ایمنی لازم استفاده شود.

گچ کاری و بنایی همانند دیگر شغل های موجود، نیاز به تبلیغات و بازرایابی دارند. تیم پارس گرافیک تلاش کرده با استفاده از طرح های شیک و کاربردی همکاران صنعت چاپ را برای چاپ کارت ویزیت گچ کاری و بنایی تا حدود زیادی مرتفع نماید. 


ویژگی طرح های کارت ویزیت گچ کاری و بنایی


از آنجایی که گچ کاری و بنایی مربوط به مشاغل ساختمانی می باشد، در طراحی کارت ویزیت های این دسته، از شیپ ها و لایه های مرتبط با این شغل و رنگبندی خاص استفاده شده و به دلیل تلاش برای رعایت اصول طراحی، از فضای فانتزی دوری شده که پرستیژ مربوط به این شغل حفظ شود.


این دسته بندی شامل طرح های کارت ویزیت مرتبط با مجموعه گچ کاری و بنایی می شود. در این دسته بندی تمامی طرح های کارت ویزیت به صورت کاملا اختصاصی مربوط به تیم طراحان پارس گرافیک بوده و حقوق آن به صورت کامل مربوط به پارس گرافیک می شود.


 


مشخصات کلی طرح های کارت ویزیت گچ کاری و بنایی


تمامی کارت های ویزیت طراحی شده در این شغل چه به صورت افقی و چه به صورت عمودی با رزولوشن 300 و در ابعاد 6 * 9 سانتی متر می باشند. طرح های کارت ویزیت گچ کاری و بنایی ساختمان با پسوند psd بوده به این معنی که این طرح ها کاملا لایه باز بوده و کاربران می توانند این طرح ها را به صورت دلخواه خود در نرم افزار فتوشاپ (Adobe Photoshop) ویرایش نمایند.


ضمنا دقت کنید به دلیل استفاده از عناصر و المان های متفاوت در طراحی کارت ویزیت ها حجم تمامی طرح ها متفاوت می باشد.