طرح کارت ویزیت فروشگاه و آموزشگاه موسیقی

درباره شغل فروشگاه و آموزشگاه موسیقی
موسیقی هنری ترکیب یافته از صداها با کشش های متفاوت است. عوامل تشکیل دهنده ی آن شامل ریتم و ملودی می باشد.


کلمه موسیقی در اصل واژه ایست یونانی برگرفته از نام یکی از نه اله حافظ شعر و هنرهای یونان باستان است.


آموزشگاه محلی است که در آن خدمات آموزشی موسیقی (تدریس انواع ساز و آواز) داده میشود و هنرجویان با مراجعه به این آموزشگاه ها و ثبت نام در رشته دلخواه شروع به آموزش دیدن رشته ثبت نامی می کنند. در این آموزشگاه ها پیانو، گیتار، سه تار، ویالون، سنتور و... تدریس می شود.


با رونق و علاقمندی افراد جامعه به موسیقی مخصوصا در نسل جوان امروزه موسقی طرفداران زیادی دارد به همین دلیل فروشگاه های آلات موسیقی که ساز های(یانو، گیتار، سه تار، ویالون، سنتور و...) مختلف را به فروش می گذراند از مکان های خاص و هنری شده است که علاقمندان به موسیقی می توانند با مراجعه به این فروشگاه ها ساز مورد علاقه خود را خریداری کنند.

فروشگاه و آموزشگاه موسیقی همانند دیگر شغل های موجود، نیاز به تبلیغات و بازرایابی دارند. تیم پارس گرافیک تلاش کرده با استفاده از طرح های شیک و کاربردی همکاران صنعت چاپ را برای چاپ کارت ویزیت فروشگاه و آموزشگاه موسیقی تا حدود زیادی مرتفع نماید. 


ویژگی طرح های کارت ویزیت فروشگاه و آموزشگاه موسیقی


از آنجایی که فروشگاه و آموزشگاه موسیقی مربوط به مشاغل هنری و آموزشی می باشد، در طراحی کارت ویزیت های این دسته، از شیپ ها و لایه های مرتبط با این شغل و رنگبندی خاص استفاده شده و به دلیل تلاش برای رعایت اصول طراحی، از فضای صنعتی دوری شده که پرستیژ مربوط به این شغل حفظ شود.


این دسته بندی شامل طرح های کارت ویزیت مرتبط با مجموعه فروشگاه و آموزشگاه موسیقی می شود. در این دسته بندی تمامی طرح های کارت ویزیت به صورت کاملا اختصاصی مربوط به تیم طراحان پارس گرافیک بوده و حقوق آن به صورت کامل مربوط به پارس گرافیک می شود.


 


مشخصات کلی طرح های کارت ویزیت فروشگاه و آموزشگاه موسیقی


تمامی کارت های ویزیت طراحی شده در این شغل چه به صورت افقی و چه به صورت عمودی با رزولوشن 300 و در ابعاد 6 * 9 سانتی متر می باشند. طرح های کارت ویزیت فروشگاه و آموزشگاه موسیقی با پسوند psd بوده به این معنی که این طرح ها کاملا لایه باز بوده و کاربران می توانند این طرح ها را به صورت دلخواه خود در نرم افزار فتوشاپ (Adobe Photoshop) ویرایش نمایند.


ضمنا دقت کنید به دلیل استفاده از عناصر و المان های متفاوت در طراحی کارت ویزیت ها حجم تمامی طرح ها متفاوت می باشد.