طرح کارت ویزیت فروشگاه فرش و موکت

درباره شغل فروشگاه فرش و موکت


فرش ها در دونوع ماشینی و دستبافت تولید می شوند. قالی یا فرش دستبافت به نوعی محصول نساجی گفته می شود که از الیاف پنبه، پشم، کرک و ابریشم با هنر دست بافته می شود. کاربرد قالی یا فرش دستبافت به علت ارزش و بهای زیاد آن عموما تزیینی ست و در برخی موارد و فضاهای لوکس شاهد آن هستیم که از این محصول برای پوشش زمین و به عنوان کف پوش استفاده می شود.


موکت واژه ایست فرانسوی که بر نوعی کف پوش اتلاق می شود. موکت محصولی ضخیم و سنگین با بافتی متراکم و در هم تنیده است که برای پوشاندن کف (خصوصا سطوح وسیع) استفاده می‌شود. موکت می‌تواند هم با استفاده از الیاف طبیعی و هم با استفاده از الیاف مصنوعی بافته شود الیافی مانند کرک، پشم یا مواردی شبیه به پشم. عموما این محصول شامل لایه‌ای از کرک و پرز در قسمت بالایی است و وجود کرک باعث عدم لطافتی و نرمی می شود. موکت به جهت عایق کردن فضا، ایجاد سطح کف گرم و راحت، کاهش صدا و اضافه کردن رنگ بهترین پوشش برای کف مکانهای عمومی مانند مساجد، سالن های کنفرانس ، اماکن اداری و ... می باشد.فروشگاه فرش و موکت همانند دیگر شغل های موجود، نیاز به تبلیغات و بازرایابی دارند. تیم پارس گرافیک تلاش کرده با استفاده از طرح های شیک و کاربردی همکاران صنعت چاپ را برای چاپ کارت ویزیت فروشگاه فرش و موکت تا حدود زیادی مرتفع نماید. 


ویژگی طرح های کارت ویزیت فروشگاه فرش و موکت


از آنجایی که فروشگاه فرش و موکت مربوط به مشاغل دکوراسیون و تزئینات منزل می باشد، در طراحی کارت ویزیت های این دسته، از شیپ ها و لایه های مرتبط با این شغل و رنگبندی خاص استفاده شده و به دلیل تلاش برای رعایت اصول طراحی، از فضای صنعتی و شاد دوری شده که پرستیژ مربوط به این شغل حفظ شود.


این دسته بندی شامل طرح های کارت ویزیت مرتبط با مجموعه فروشگاه فرش و موکت می شود. در این دسته بندی تمامی طرح های کارت ویزیت به صورت کاملا اختصاصی مربوط به تیم طراحان پارس گرافیک بوده و حقوق آن به صورت کامل مربوط به پارس گرافیک می شود.


 


مشخصات کلی طرح های کارت ویزیت فروشگاه فرش و موکت


تمامی کارت های ویزیت طراحی شده در این شغل چه به صورت افقی و چه به صورت عمودی با رزولوشن 300 و در ابعاد 6 * 9 سانتی متر می باشند. طرح های کارت ویزیت فروشگاه فرش و موکت با پسوند psd بوده به این معنی که این طرح ها کاملا لایه باز بوده و کاربران می توانند این طرح ها را به صورت دلخواه خود در نرم افزار فتوشاپ (Adobe Photoshop) ویرایش نمایند.


ضمنا دقت کنید به دلیل استفاده از عناصر و المان های متفاوت در طراحی کارت ویزیت ها حجم تمامی طرح ها متفاوت می باشد.