طرح کارت ویزیت کارگاه بلوک زنی و تیرچه زنی

درباره شغل بلوک زنی و تیرچه زنی ساختمانتیرچه بلوک یا سقف تیرچه و بلوک به سقف هایی گفته می شود که ترکیبی از تیرچه و بلوک سیمانی یا بلوک سفالی است.


تیرچه بلوک یکی از رایج ترین و متداول ترین سقف های موجود در ایران می باشد.


سقف تیرچه و بلوک نوعی دال یک طرفه می باشد.


که از سه عنصر دال، تیرچه و بلوک (یا یونولیت) تشکیل شده است.


مهم ترین وظیفه ی تیرچه بلوک این است که بارهای وارده بر کف ساختمان را تحمل کند و نقش یک سقف و کف مطمئن را برای طبقات ساختمان شما اجرا کند.


بلوک زنی و تیرچه زنی ساختمان همانند دیگر شغل های موجود، نیاز به تبلیغات و بازرایابی دارند. تیم پارس گرافیک تلاش کرده با استفاده از طرح های شیک و کاربردی همکاران صنعت چاپ را برای چاپ کارت ویزیت بلوک زنی و تیرچه زنی ساختمان تا حدود زیادی مرتفع نماید. 


ویژگی طرح های کارت ویزیت بلوک زنی و تیرچه زنی ساختمان


از آنجایی که بلوک زنی و تیرچه زنی ساختمان مربوط به مشاغل ساختمانی می باشد، در طراحی کارت ویزیت های این دسته، از شیپ ها و لایه های مرتبط با این شغل و رنگبندی خاص استفاده شده و به دلیل تلاش برای رعایت اصول طراحی، از فضای فانتزی دوری شده که پرستیژ مربوط به این شغل حفظ شود.


این دسته بندی شامل طرح های کارت ویزیت مرتبط با مجموعه بلوک زنی و تیرچه زنی ساختمان می شود. در این دسته بندی تمامی طرح های کارت ویزیت به صورت کاملا اختصاصی مربوط به تیم طراحان پارس گرافیک بوده و حقوق آن به صورت کامل مربوط به پارس گرافیک می شود.


 


مشخصات کلی طرح های کارت ویزیت بلوک زنی و تیرچه زنی ساختمان


تمامی کارت های ویزیت طراحی شده در این شغل چه به صورت افقی و چه به صورت عمودی با رزولوشن 300 و در ابعاد 6 * 9 سانتی متر می باشند. طرح های کارت ویزیت بلوک زنی و تیرچه زنی ساختمان با پسوند psd بوده به این معنی که این طرح ها کاملا لایه باز بوده و کاربران می توانند این طرح ها را به صورت دلخواه خود در نرم افزار فتوشاپ (Adobe Photoshop) ویرایش نمایند.


ضمنا دقت کنید به دلیل استفاده از عناصر و المان های متفاوت در طراحی کارت ویزیت ها حجم تمامی طرح ها متفاوت می باشد.