طرح کارت ویزیت فروشگاه برنج و حبوبات

درباره شغل فروشگاه برنج و حبوبات


حبوبات، شامل انواع دانه های خوراکی مانند لوبیا، عدس، ماش، نخود، لپه و غیره می‌باشد. حبوبات دارای مقدار زیادی پروتئین، کربوهیدرات، مواد معدنی مانند:آهن، کلسیم، پتاسیم، منیزیم و ویتامین آ می‌باشند.
فروشگاه برنج و حبوبات یکی از کسب و کارهایی است که امروزه از رونق خوبی برخوردار است. ایرانیان مردمی هستند با آداب، سنن و البته غذاهایی خاص.


ایرانی ها مردمانی خوش ذوق و خوش طبع هستند.  ایرانی ها هوش بالایی در آشپزی دارند، و بسیاری از غذاهای مطرح دنیا ریشه ای ایرانی دارند.


گندم، جو و برنج سه قوت اصلی مردم ایران در طول تاریخ بوده اند و امروزه جو به دلیل کیفیت پایین تر جایگاه گذشته خود را از دست داده اما، در مقابل برنج و گندم توانسته میدان خالی شده این محصول را تصاحب کنند.


امروزه برنج مهمترین و محبوب ترین قوت غذایی ایرانیان است، و از آن غذاهای متنوعی تولید می شود.


در نتیجه میزان تولید و تقاضا برای برنج در ایران بسیار زیاد بوده، و در برهه های از زمان، دولت مجبور شده برای تامین نیاز بازار به برنج های خارجی روی آورده و انواع برنج خارجی را وارد نماید.


امروزه برنج به صورت گسترده در شمال ایران تولید می شود که قسمت عمده این تولیدات صرف بازار داخلی و قسمتی هم به بازارهای خارجی صادر می شود.


فروشگاه برنج و حبوبات یکی از نیازهایی است که وجود آن برای هر شهر و منطقه ای لازم و ضروری است.

فروشگاه برنج و حبوبات همانند دیگر شغل های موجود، نیاز به تبلیغات و بازرایابی دارند. تیم پارس گرافیک تلاش کرده با استفاده از طرح های شیک و کاربردی همکاران صنعت چاپ را برای چاپ کارت ویزیت فروشگاه برنج و حبوبات تا حدود زیادی مرتفع نماید. 


ویژگی طرح های کارت ویزیت فروشگاه برنج و حبوبات


از آنجایی که فروشگاه برنج و حبوبات مربوط به خوراک می باشد، در طراحی کارت ویزیت های این دسته، از شیپ ها و لایه های مرتبط با این شغل و رنگبندی خاص و تجاری استفاده شده و به دلیل تلاش برای رعایت اصول طراحی، از فضای صنعتی دوری شده که پرستیژ مربوط به این شغل حفظ شود.


این دسته بندی شامل طرح های کارت ویزیت مرتبط با مجموعه فروشگاه برنج و حبوبات می شود. در این دسته بندی تمامی طرح های کارت ویزیت به صورت کاملا اختصاصی مربوط به تیم طراحان پارس گرافیک بوده و حقوق آن به صورت کامل مربوط به پارس گرافیک می شود.


 


مشخصات کلی طرح های کارت ویزیت فروشگاه برنج و حبوبات


تمامی کارت های ویزیت طراحی شده در این شغل چه به صورت افقی و چه به صورت عمودی با رزولوشن 300 و در ابعاد 6 * 9 سانتی متر می باشند. طرح های کارت ویزیت فروشگاه برنج و حبوبات با پسوند psd بوده به این معنی که این طرح ها کاملا لایه باز بوده و کاربران می توانند این طرح ها را به صورت دلخواه خود در نرم افزار فتوشاپ (Adobe Photoshop) ویرایش نمایند.


ضمنا دقت کنید به دلیل استفاده از عناصر و المان های متفاوت در طراحی کارت ویزیت ها حجم تمامی طرح ها متفاوت می باشد.