طرح کارت ویزیت الکتریکی و برق و ساختمان

درباره شغل الکتریکی و برق و ساختمان
برق کشی ساختمان یکی از مهارت‌هایی است که امروزه بازار کار خیلی بالایی دارد. فردی که بتواند برق کشی ساختمان را به خوبی انجام دهد می‌تواند درآمد بالایی داشته باشد. برای یادگیری برق کشی ساختمان باید ابتدا یک سری اصول را دانست. برای این که بتوانید برق کشی ساختمان را انجام دهید باید رایزر یا همان لوله‌هایی که در راستای عمودی قرار می‌گیرند را مجزا بسازید. برق کشی ساختمان نیازمند یک سری تجهیزات و لوازم برقی می باشد که فروشگاه های کالای برق این تجهیزات را در اختیار مشتریان قرار می دهد. کلید و پریز، سیم، لامپ های روشنایی، آیفون و.. از جمله این تجهیزات الکتریکی می باشد.

الکتریکی و برق و ساختمان همانند دیگر شغل های موجود، نیاز به تبلیغات و بازرایابی دارند. تیم پارس گرافیک تلاش کرده با استفاده از طرح های شیک و کاربردی همکاران صنعت چاپ را برای چاپ کارت ویزیت الکتریکی و برق و ساختمان تا حدود زیادی مرتفع نماید. 


ویژگی طرح های کارت ویزیت الکتریکی و برق و ساختمان


از آنجایی که الکتریکی و برق و ساختمان مربوط به مشاغل برق و امنیت می باشد، در طراحی کارت ویزیت های این دسته، از شیپ ها و لایه های مرتبط با این شغل و رنگبندی خاص استفاده شده و به دلیل تلاش برای رعایت اصول طراحی، از فضای صنعتی دوری شده که پرستیژ مربوط به این شغل حفظ شود.


این دسته بندی شامل طرح های کارت ویزیت مرتبط با مجموعه الکتریکی و برق و ساختمان می شود. در این دسته بندی تمامی طرح های کارت ویزیت به صورت کاملا اختصاصی مربوط به تیم طراحان پارس گرافیک بوده و حقوق آن به صورت کامل مربوط به پارس گرافیک می شود.


 


مشخصات کلی طرح های کارت ویزیت الکتریکی و برق و ساختمان


تمامی کارت های ویزیت طراحی شده در این شغل چه به صورت افقی و چه به صورت عمودی با رزولوشن 300 و در ابعاد 6 * 9 سانتی متر می باشند. طرح های کارت ویزیت الکتریکی و برق و ساختمان با پسوند psd بوده به این معنی که این طرح ها کاملا لایه باز بوده و کاربران می توانند این طرح ها را به صورت دلخواه خود در نرم افزار فتوشاپ (Adobe Photoshop) ویرایش نمایند.


ضمنا دقت کنید به دلیل استفاده از عناصر و المان های متفاوت در طراحی کارت ویزیت ها حجم تمامی طرح ها متفاوت می باشد.