طرح کارت ویزیت باربری و حمل و نقل

درباره شغل باربری و حمل بار
شرکت باربری یک شخصیت حقوقی است که عملیات باربری، حمل بار و اثاثیه منزل را برعهده دارد. شرکت باربری برای فعالیت باید از اتحادیه های باربری یا وزارت راه و شهرسازی مجوز باربری کسب کند. بیشتر باربری های که امروز در سطح شهر فعالیت می‌کنند به صورت دفتر باربری اداره می‌شوند و شرکت ثبت شده باربری نیستند.


وظایف شرکت باربری شامل مسئولیت‌های حمل بار هست. اگر هر نوع مشکلی برای بار به وجود بیاید شرکت باربری موظف به پاسخگویی است. اگر بار قاچاق باشد شرکت باربری مسئول هست. در اثاث کشی داخل شهر اگر بار آسیب ببیند دفتر باربری و شرکت باربری مقصر است و خسارت را پرداخت کند.


به طور کلی دو شرکت باربری وجود دارد:  •  شرکت باربری داخلی

  •  شرکت باربری بین المللی


باربری داخلی خود به دو نوع باربری شهری و بین شهری تقسیم می‌شود. به شرکت باربری، دفتر باربری، موسسه باربری، بنگاه باربری، شرکت حمل و نقل، موسسه حمل و نقل، بنگاه حمل و نقل هم گفته می‌شود.

باربری و حمل بار همانند دیگر شغل های موجود، نیاز به تبلیغات و بازرایابی دارند. تیم پارس گرافیک تلاش کرده با استفاده از طرح های شیک و کاربردی همکاران صنعت چاپ را برای چاپ کارت ویزیت باربری و حمل بار تا حدود زیادی مرتفع نماید. 


ویژگی طرح های کارت ویزیت باربری و حمل بار


از آنجایی که باربری و حمل بار مربوط به مشاغل خدماتی می باشد، در طراحی کارت ویزیت های این دسته، از شیپ ها و لایه های مرتبط با این شغل و رنگبندی خاص استفاده شده و به دلیل تلاش برای رعایت اصول طراحی، از فضای صنعتی دوری شده که پرستیژ مربوط به این شغل حفظ شود.


این دسته بندی شامل طرح های کارت ویزیت مرتبط با مجموعه باربری و حمل بار می شود. در این دسته بندی تمامی طرح های کارت ویزیت به صورت کاملا اختصاصی مربوط به تیم طراحان پارس گرافیک بوده و حقوق آن به صورت کامل مربوط به پارس گرافیک می شود.


 


مشخصات کلی طرح های کارت ویزیت باربری و حمل بار


تمامی کارت های ویزیت طراحی شده در این شغل چه به صورت افقی و چه به صورت عمودی با رزولوشن 300 و در ابعاد 6 * 9 سانتی متر می باشند. طرح های کارت ویزیت باربری و حمل بار با پسوند psd بوده به این معنی که این طرح ها کاملا لایه باز بوده و کاربران می توانند این طرح ها را به صورت دلخواه خود در نرم افزار فتوشاپ (Adobe Photoshop) ویرایش نمایند.


ضمنا دقت کنید به دلیل استفاده از عناصر و المان های متفاوت در طراحی کارت ویزیت ها حجم تمامی طرح ها متفاوت می باشد.