طرح کارت ویزیت دفتر خدمات مسافرتی

درباره شغل دفتر خدمات مسافرتی دفاتر خدمات مسافرتی و جهانگردی به عنوان عنصری واسطه ميان عرضه كننده ی اصلی خدمات همچون تورگردان ها يا شركت های حمل و نقل و هتل ها از يك سو و گردشگران متقاضی سفر از سوی عمل می كنند. آنها در واقع پيشاني مواجهه ي نخستين متقاضيان با صنعت گردشگری به شمار می رود. توفيق يا عدم توفيق اين واسطه ها بر موفقيت يا شكست برنامه های مقاصد گردشگری و عرضه كنندگان خدمات گردشگری به شدت تاثيرگذار است.اين دفاتر با برقراری ارتباط ميان عرضه كننده و متقاضی، در واقع شكل دهنده ی بازار گردشگری هستند و در مواردی كه اين بازار پيشتر شكل گرفته است به عنوان عاملی رونق بخش و متحول كننده بازار عمل می كنند.دفاتر خدمات مسافرتی و جهانگردی ضمن برقراری تماس با تورگردان ها اقدام به فروش بسته های تور آماده شده از سوی آنها مي كنند، اين دفاتر همچنين خود اجزاي جدا از هم سفر را نيز به نمايندگی از عرضه كنندگان منفرد آن نظير شركت هواپيمايی، راه آهن يا هتل ها و راهنمايان تور به فروش می رسانند.دفتر خدمات مسافرتی همانند دیگر شغل های موجود، نیاز به تبلیغات و بازرایابی دارند. تیم پارس گرافیک تلاش کرده با استفاده از طرح های شیک و کاربردی همکاران صنعت چاپ را برای چاپ کارت ویزیت دفتر خدمات مسافرتی تا حدود زیادی مرتفع نماید. 


ویژگی طرح های کارت ویزیت دفتر خدمات مسافرتی


از آنجایی که دفتر خدمات مسافرتی مربوط به مشاغل خدماتی می باشد، در طراحی کارت ویزیت های این دسته، از شیپ ها و لایه های مرتبط با این شغل و رنگبندی خاص استفاده شده و به دلیل تلاش برای رعایت اصول طراحی، از فضای صنعتی دوری شده که پرستیژ مربوط به این شغل حفظ شود.


این دسته بندی شامل طرح های کارت ویزیت مرتبط با مجموعه دفتر خدمات مسافرتی می شود. در این دسته بندی تمامی طرح های کارت ویزیت به صورت کاملا اختصاصی مربوط به تیم طراحان پارس گرافیک بوده و حقوق آن به صورت کامل مربوط به پارس گرافیک می شود.


 


مشخصات کلی طرح های کارت ویزیت دفتر خدمات مسافرتی


تمامی کارت های ویزیت طراحی شده در این شغل چه به صورت افقی و چه به صورت عمودی با رزولوشن 300 و در ابعاد 6 * 9 سانتی متر می باشند. طرح های کارت ویزیت دفتر خدمات مسافرتی با پسوند psd بوده به این معنی که این طرح ها کاملا لایه باز بوده و کاربران می توانند این طرح ها را به صورت دلخواه خود در نرم افزار فتوشاپ (Adobe Photoshop) ویرایش نمایند.


ضمنا دقت کنید به دلیل استفاده از عناصر و المان های متفاوت در طراحی کارت ویزیت ها حجم تمامی طرح ها متفاوت می باشد.